Dom

EZ RENDA CONSTRUCTION MACHINERY LTD

Profil firmy
EZ RENDA Construction Machinery Ltd jest spółką zależną EZ RENDA GROUP. Firma została znaleziona przez Jima, który jest dyrektorem generalnym z jednym komputerem w 2005 roku. Obecnie firma rozwinęła się do zespołu, który utworzył 50 sztabów posiadających własne centrum badań lekarskich, dział produkcji, dział marketingu i dział obsługi posprzedażnej.

Nasz oddany zespół koncentruje się na tworzeniu przyszłych trendów w maszynach budowlanych i małych maszynach rolniczych. Dążenie do tego, aby maszyny były mniejsze i prostsze. Nasze niezwykłe produkty to przenośny mieszalnik na zaprawy na świecie, płatna maszyna do odchwaszczania, maszyna do produkcji ścianek, gładsza ściana itp. Mamy 500 dystrybutorów na całym świecie i eksportowaliśmy nasze produkty do ponad 50 krajów.

EZ RENDA, łatwe renderowanie, łatwe miksowanie, łatwe życie!

Zobacz więcej O nas
nasza firma
EZ RENDA Znaczące wydarzenia:

  • W 2006 r. Wyprzedano pierwszą maszynę do renderingu na rynek światowy do Indii

  • W 2008 roku utworzyć firmę ANEX INDUSTRIAL HONG KONG LIMITED na potrzeby marketingu i RD.

  • W roku 2013 ustanowić Guangzhou Qianjin Constrution Machinery Guangzhou Ltd.

  • W 2014 r. Maszyna do renderowania marki EZ RENDA została nagradzana przez "chiński kanał nauki i technologii CCTV10". Koniec 2014 r., Utworzyć EZ RENDA Construction Machinery Foshan Ltd do produkcji.

  • W roku 2015 r. Pierwszy robot Mobilny Mikser został nadawany przez CCTV 10, w tym samym roku dyrektor generalny Jim Zheng został wskazany jako jeden z najlepszych w 2015 r. Przez Chiny promocję gospodarki i technologii i dołączył do dwunastego Chin Forum Naukowców.

  • W 2016 r. Uruchomiono na rynek pierwszy na świecie mobilny robot mieszający, w tym samym roku spotkał się z ekonomistą i zaproponował nowe technologie.

EZ RENDA CONSTRUCTION MACHINERY LTD EZ RENDA CONSTRUCTION MACHINERY LTD EZ RENDA CONSTRUCTION MACHINERY LTD EZ RENDA CONSTRUCTION MACHINERY LTD EZ RENDA CONSTRUCTION MACHINERY LTD
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : EZ RENDA

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 5000000-7000000

Rok założenia : 2006

pc Export : 80% - 90%

RD rojects Anual: 3

New invention Anual: 2

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Mały mikser cementowy na sprzedaż dobra jakość Mały mikser cementowy na sprzedaż dobra jakość Mały mikser cementowy na sprzedaż dobra jakość Mały mikser cementowy na sprzedaż